Kim jesteśmy

Firma Nowoczesne Centrum Technologii Informatycznych istnieje na rynku od ponad 15 lat rozwijając swój zasięg działań oraz wzbogacając ofertę o nowe usługi. Stale poszerzamy również swój zespół z uwagi na stale napływające zlecenia w zakresie obsługi informatycznej, serwisów, a także tworzenia stron i e-marketingu.

Bezpłatny dojazd

NCTI Dobczyce to nowoczesny, mobilny serwis komputerowy, który sam dojeżdża do Klienta. Większość napraw wykonywana jest na miejscu, od razu przy pierwszej wizycie serwisanta. Na terenie Gminy Dobczyce DOJAZD ZAWSZE JEST BEZPŁATNY. Gdy naprawa jest bardziej skomplikowana i wymaga serwisu poza lokalem klienta, zabieramy uszkodzone urządzenie. Po naprawie w możliwie najszybszym termie odwozimy! Na wykonane naprawy udzielamy gwarancji.

Profesjonalizm

Nasz serwis informatyczny świadczy usługi w sposób profesjonalny i przejrzysty. Młody i ambitny zespół zadba o najwyższą jakość wykonywanych prac, oraz zapewni wycenę kosztów przed przystąpieniem do realizacji.

Szybkość

Większość usług świadczymy na miejscu, podczas jednej wizyty, jeśli problem jest większy bezpiecznie przewieziemy twój sprzęt komputerowy i po przywróceniu go do pełni sprawności odstawimy go z powrotem, bez żadnych dodatkowych kosztów.

Doświadczenie

Od 18 lat świadczymy usługi w branży informatycznej, naprawiliśmy setki komputerów osobistych i wymieniliśmy tysiące podzespołów. Spotkaliśmy się z wieloma trudnymi usterkami i problemami, dlatego potrafimy zaradzić w każdej sytuacji.

W pakiecie usług, które oferujemy wyróżnić możemy:

 1. serwis komputerów/laptopów, 
 2. serwis telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych, 
 3. serwis komputerowy wyjazdowy, 
 4. obsługa informatyczna firm, 
 5. wykonywanie wydruków 3D, 
 6. projektowanie 3D kursy i szkolenia informatyczne, 
 7. tworzenie stron internetowych, 
 8. marketing internetowy (w tym pozycjonowanie stron), 
 9. tworzenie grafik komputerowych, 
 10. tworzenie specjalistycznego oprogramowania, 
 11. pozostałe usługi informatyczne.

Skontaktuj się z Nami

Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszych markach, uzyskać odpowiedzi na własne pytania lub skorzystać z naszej oferty zapraszamy do kontaktu.